Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
17/01/2023 - 12:15

3000 złotych nagrody za znalezienie tego psa. Wabi się Charlie

Właściciele Charliego, psa rasy bulterier szukają go już od dziesięciu dni. Zgubił się w lesie na Wielkim Wierchu w Szczawie (powiat limanowski) 7 stycznia. Do tej pory nie wrócił do domu. Jego właściciele nie ustają w poszukiwaniach. Za znalezienie psa i jego zabezpieczenie wyznaczyli 3000 złotych nagrody.

O pomoc w odnalezieniu psa zwrócili się  do naszej redakcji jego właściciele, ale także Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Mam Głos”, które w Nowym Sączu prowadzi przytulisko dla bezdomnych psów.

Jak informują właściciele Charliego, pies pobiegł w lesie za jakimś zwierzęciem. Próbowali go dogonić, ale im się to nie udało.

Od dnia, kiedy Charlie uciekł, właściciele szukają swojego czworonożnego przyjaciela. Szukali w Szczawie, Lubomierzu i okolicach, rozpytywali mieszkańców, wywiesili i zostawili, gdzie tylko mogli ogłoszenia. Na razie poszukiwania okazały się bezowocne. Charliego nie ma.

- Charlie nie wrócił też na Wielki Wierch, nie wrócił również tropem, który zostawiły mu znajome pieski…  - mówią właściciele psa.

Właściciele wyznaczyli nagrodę w kwocie 3 tysiące złotych dla znalazcy psa.

Jeśli znalazłeś Charliego – kontaktuj się z właścicielami psa pod numerem telefonu - 506163759.

[email protected], fot. arch. właścicieli psa. Dziękujemy za przesłanie błędu