Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
20/07/2020 - 14:55

Akcja dezynfekcji w Łabowej. Przystanki wolne od wirusów

Na przystankach w gminie Łabowa pojawili się ostatnio strażacy w specjalnych kombinezonach ochronnych. Urząd Gminy Łabowa przeprowadził akcję dezynfekowania przystanków na terenie gminy. Kolejna dezynfekcja jeszcze w tym tygodniu.

Dezynfekcja przystanków w gminie Łabowa

Czytaj również: więcej informacji o gminie Łabowa

Urząd Gminy Łabowa przeprowadził akcję dezynfekowania przystanków. Strażacy ochotnicy w specjalnych kombinezonach rozpylali środki wirusobójcze w miejscach, z których często korzystają mieszkańcy. Zdezynfekowane zostały wiaty przystanków, ławki, słupki przystankowe, a nawet kosze.

Dezynfekcja przystanków w gminie Łabowa

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców władze gminy podjęły się przeprowadzenia takiej akcji, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19. W naszym regionie wciąż wzrasta liczba zakażeń. Urząd Gminy Łabowa ma w planach przeprowadzanie takich dezynfekcji do czasu, aż liczba zachorowań na koronawirusa w okolicy zacznie się zmniejszać.

Dezynfekcja przystanków w gminie Łabowa

Następna akcja planowana jest na najbliższą sobotę, 25 lipca. Zdezynfekowane zostaną miejsca ogólnie dostępne, będące własnością gminy. Dezynfekcja obejmie również poręcze i kosze.

Zobacz również: Czy ludzie w Nowym Sączu przestali się bać koronawirusa? Pytamy psychologa

Dezynfekcja przystanków w gminie Łabowa

[email protected]

Fot. Urząd Gminy ŁabowaDziękujemy za przesłanie błędu