Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
16/01/2019 - 19:25

Akcja „Serce sercu” objęła mieszańców Osiedla „Barskie”

W okresie bożonarodzeniowym, jak każdego roku, mieszkańcom osiedla „Barskie „ w naszym mieście rozdano paczki świąteczne. Tym razem było ich prawie 200, a wszystko to dzięki współpracy, jaką zarząd dzielnicy nawiązał z Fundacją Sądecką, kierowaną przez prezesa - Zygmunta Berdychowskiego.

W akcję dystrybucji świątecznej pomocy zaangażował się samorząd osiedlowy wraz z wolontariuszami, a kierował nią przewodniczący Zarządu osiedla „Barskiego” - Mieczysław Gwiżdż, osobiście wręczając potrzebującym paczki wypełnione sowicie przysmakami.

Owe podarunki niewątpliwie umiliły obdarowanym święta i zapewniły obfitość rodzinnego stołu w niezbędne produkty. Paczki rozdawano w siedzibie zarządu, częstując przybyłych kawą, herbatą i domowymi wypiekami, zaś chorym, niepełnosprawnym i seniorom dostarczał  je pod wskazane adresy działacze z Zarządu osiedla Barskiego" i wolontariusze.

Serdeczne podziękowania należą się m. in.: Zofii Świerad, Annie i Robertowi Krerowiczom, Elżbiecie Janowiec,  Kazimierzowi Szczecinie, Danucie Zięcinie, Rafałowi Górowskiemu, Marii Zasowskiej, Pawłowi Bieńkowi, Jackowi Kogutowi.

Za to, że w ten sposób można było usatysfakcjonować tak dużą liczbę rodzin potrzebujących, przewodniczący Zarządu Osiedla „Barskie”, Mieczysław Gwiżdż i członkowie tego gremium, szczególną wdzięczność składają panu prezesowi Zygmuntowi Berdychowskiemu oraz panu Przemysławowi Bawołkowi i wszystkim Wolontariuszom Fundacji Sądeckiej.

Dziękujemy Wam  za okazaną pomoc, szczere serce i doskonałą współpracę w realizacji tego charytatywnego przedsięwzięcia. Niech stanie się to przyczynkiem na przyszłość do naszych wspólnych działań na rzecz Sądeczan oczekujących wsparcia. „Serce sercu” to wspaniała inicjatywa, która winna łączyć wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Autor : (T.B)(E.J)

Zdjęcia: Arch. Zarządu Osiedla „Barskie”.Dziękujemy za przesłanie błędu