Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 października. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
20/09/2021 - 08:35

Ale historia! Wiemy, kim jest Romeo, który wyznał miłość szyldem przy drodze

Wykrzyczał całemu światu swojego uczucia i szczęście? Jest cichym wielbicielem, który nie ma odwagi wyznać swojej miłości? A może ma złamane serce i nadzieję, że to niezwykłe wyznanie sprawi, że tajemnicza Karolina do niego wróci? Prawie rozwikłaliśmy romantyczną historię szyldów rozwieszonych przy drodze w Marcinkowicach z napisem „Karolino, kocham ciebie”.

Kim jest ten Romeo? Po tym, jak napisaliśmy o dwóch szyldach z miłosnym wyznaniem, zawieszonych przy drodze na ulicy Marcinkowickiej w Chełmcu, fanpage „Sądeczanina” na Facebooku zalała fala komentarzy pisanych przez znajomych sądeckich Karolin i same Karoliny, które snują domysły, że to może chodzić właśnie o nie.

Czytaj też Miłość od pierwsze wejrzenia. Dziennikarka „Sądeczanina” na ślubnym kobiercu 

- A mówiłeś Mariusz,  że nie jesteś romantyczny – napisała jedna z dziewczyn.

- Nie musiałeś Bartek - to wpis kolejnej Karoliny, przekonanej, że chodzi właśnie o nią.

- Czego się nie robi dla miłości – zauważyła jeszcze inna Karolin.

Kolejna dziewczyna się rozmarzyła. – Ja też bym tak chciała!

Niektórzy internauci trochę z tego pokpiwają. - Teraz wszystkie Karoliny podpinają się pod szyld – żartował jeden z nich.

Znajomi sądeckich Karolin snują liczne domysły. Ktoś zadaje jednej z Karolin pytanie wprost: Przyznaj się, chodzi o ciebie? Tomka sprawka? Ktoś inny sugeruje, że chodzi o zakochanych z Rdziostowa. Pojawiają się też i inne imiona chłopaków „sparowanych” z Karolinami.  Była też koncepcja, że może chodzić o… zakochanego męża.

Przypomnijmy, że są i tacy, którzy widzieli, jak bohater tego sądeckiego love story wieszał szyldy z miłosnym wyznaniem.  

- Widziałem go we wtorek o szóstej rano na ulicy Jagodowej, z materiałami do akcji... taka street art wersja demo ...uśmiechnięty, grzecznie poprosił o papierosa, podziękował i poszedł – pisze jeden z internautów i dodaje krzepiąco: trzymam kciuki.

- To było kwadrans po szóstej. Patrzę, gościu wisi na słupie. Liczy się pomysł!   

Teraz pojawił się zupełnie nowy wątek za sprawą wiadomości przesłanej messengerem do naszej redakcji. Ktoś twierdzi, że Romeo jest… Ukraińcem. Pada konkretne imię i nazwisko, z linkiem do profilu obcokrajowca. Jest też informacja o obiekcie miłości, Karolinie, która mieszka w jednej z podsądeckich wsi, a pracuje w Marcinkowicach.

Oboje mają swoje profile na Facebooku. Chłopak, z Ukrainy do Nowego Sącza przeprowadził się z końcem lipca. Tak wynika z jego wpisu. Karolina to piękna dziewczyna. Nic zatem dziwnego, że chłopak zza wschodniej granicy mógł stracić dla niej głowę.

Czytaj też Joannę Krupę przeszły ciarki. Przystojniak z Sącza w show Top Model [ZDJĘCIA]

Nasz informator, więcej szczegółów nie podaje. W odpowiedzi na jego wiadomość przesłaną messengerem, prosiliśmy o to, żeby napisał więcej o tej romantycznej historii. Na razie nasze pytanie pozostaje bez odpowiedzi.

Jeśli rzeczywiście za tym uczuciem kryje się Ukrainiec, ciągle nie wiemy czy to poryw serca i wykrzyczenie całemu światu swojego uczucia i szczęścia czy też cichy wielbiciel, który nie ma odwagi wyznać swojej miłości. A może to złamane serce i nadzieja, że to niezwykłe wyznanie sprawi, że Karolina, na powrót się zakocha?  

Na Facebooku pojawił się  zagadkowy wpis jednego z internautów. – Znam tego chłopaka. Nie warto było – brzmi komentarz. Czyżby to wskazuje na  nieszczęśliwą miłość?   

Spróbujemy skontaktować się z bohaterami tej romantycznej historii. Sprawdzimy, czy rzeczywiście chodzi o nich.(jagienka.michalik@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu