Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
17/09/2021 - 16:30

Ale skandal! Pijany radny wyzwał urzędników od leni i nierobów

Alkoholowa epidemia opanowała samorządowców? Niedawno pijany radny z Chełmca uderzył autem w wystawione przed sklepem butle gazowe, teraz kolejny, z gminy Niedźwiedź, zrobił awanturę w urzędzie i nazwał gminnych urzędników leniami i nierobami. Omal nie doszło przy tym do bójki.

Władza i wódka uderzyły mu do głowy?  Pijany radny z gminy Niedźwiedź wkroczył do „swojego” urzędu i zrobił awanturę pracownikom księgowości. Nawymyślał im od nierobów i leniuchów. Był przy tym agresywny.  Omal nie doszło do bójki z jednym z urzędników, a wszystkiemu przyglądali się petenci. O sprawie napisał lokalny serwis Limanowa.in.  

Czytaj teź o była brawura, nieuwaga? Zakończona nieszczęściem jazda motocyklem

Skończyło się na interwencji policji. Radny dmuchnął w alkomat i wyszło, że ma w organizmie półtora promila alkoholu. Teraz limanowska policja sprawdza, czy samorządowiec do urzędu przyjechał autem na podwójnym gazie. Wszystko wydarzyło się w piątek po południu. Czy skończy się w sądzie?  Z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarła Limanowa.in wynika, że urzędnicy pijanemu radnemu nie odpuszczą.

Czytaj też Ale historia! Wiemy, kim jest Romeo, który wyznał miłość szyldem przy drodze 

- Pracownicy urzędu podlegają wójtowi, a nie radnemu – komentuje sprawę w rozmowie z serwisem Rafał Rusnak, wójt Niedźwiedzia. - Można im zwrócić uwagę czy wyrazić niezadowolenie, ale nie wolno posługiwać się agresją i inwektywami – mówił Rafał Rusnak. Sam radny komentarza odmówił. (jagienka.michalik@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu