Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
01/10/2019 - 09:45

Andrzej Gut-Mostowy odwiedził gminę Ropa i miasto Grybów

Okazją do odwiedzenia przez Andrzeja Guta-Mostowego Ropy był coroczny Jarmark Świętego Michała. Ten pod szyldem roku 2019 był organizowany we współpracy ze Słowakami, dlatego też na scenie zaprezentował się między innymi tamtejszy chór.


Do Ropy przyjechali też rękodzielnicy. Na straganach można było kupić dosłownie wszystko, od ręcznie zdobionych kubków, figurek, czy rysunków na szkle, poprzez wyroby z wikliny, miody, dekoracje do domów, aż po drewniane zabawki. Nie zabrakło też swojskiego jadła.

- Gratuluję organizatorom tej wspaniałej imprezy, która na stałe zagościła już w kalendarzu wydarzeń kulturalnych tego regionu - powiedział Andrzej Gut-Mostowy.

Andrzej Gut-Mostowy
Andrzej Gut-Mostowy ubiegający się o mandat posła w okręgu 14, odwiedził też miasto Grybów. Była to okazja do rozmów z mieszkańcami, którzy zwracali uwagę na duży odpływ młodych mieszkańców, gdyż mało jest dla nich perspektyw we własnej gminie. Poruszano także temat braku miejsc dla uprawiania sportu i rekreacji. Kandydat na posła z grupą wolontariuszy rozdawał swoją gazetę, zachęcając do oddania głosów na niego w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu