Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
12/05/2023 - 15:40

Będą utrudnienia w powiecie gorlickim. Zamykają drogę w centrum Bobowej

Prace na drogach w powiecie gorlickim trwają w wielu miejscach. Kierowcy podróżujący przez Bobową muszą liczyć się z utrudnieniami. Remont oznacza, że jedna z ulic w centrum będzie chwilowo zamknięta.

Remonty w powiecie gorlickim

Remontom dróg zawsze towarzyszą utrudnienia w ruchu. Tworzą się wówczas bardzo często ogromne korki, co oczywiście nie sprzyja podróżowaniu. W regionie trwających prac nie brakuje. Rozkopane są m.in. ulice w Nowym Sączu.

Roboty są prowadzone również w kilku miejscach powiatu gorlickiego. Jak już informowaliśmy, zamknięta dla ruchu jest droga z Ropy do Białej Niżnej. W tym przypadku przewidywany czas zakończenia prac to koniec maja.

Remont drogi w Bobowej

Kierowcy muszę się jednak przygotować na kolejne utrudnienia. W poniedziałek, w związku z remontem, zamknięta dla ruchu będzie ulica Stawowa w Bobowej. Prace rozpoczną się z samego rana. W tym czasie przejazd nią będzie niemożliwy. 

Jak przekazał nam wykonawca, położona zostanie wówczas warstwa wiążąca. To jednak nie koniec. Następnie rozpocznie się bowiem regulacja studzienek, a po niej pojawi się warstwa ścieralna. Wówczas także należy się spodziewać się utrudnień. ([email protected], fot.: DS/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu