Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
24/08/2017 - 23:10

Bobowa: Zmiana w organizacji ruchu

W związku z mającymi odbyć się już w najbliższy weekend XIX Dożynkami Województwa Małopolskiego, w mieście Bobowa 27 sierpnia nastąpią planowane utrudnienia w ruchu drogowym. Zamknięty dla pojazdów będzie wówczas odcinek drogi wojewódzkiej numer 981.

- Burmistrz miasta Bobowa informuje, że dnia 27 sierpnia 2017 roku na Rynku odbędą się XIX Dożynki Województwa Małopolskiego. W związku z tym wystąpią pewne utrudnienia w komunikacji samochodowej. W godzinach od 11:00 do 23:00, będzie zamknięty dla ruchu pojazdów odcinek drogi wojewódzkiej numer 981 w Bobowej, od skrzyżowania z ulicą Okrężną do skrzyżowania z drogą powiatową Bobowa / Brzana - dowiadujemy się w urzędzie miejskim.

Dożynki Województwa Małopolskiego rozpoczną się od godziny 12:00. Wówczas odbędzie się Msza Święta w Kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Bobowej. Następnie uroczystość oficjalnie otwarta zostanie o 13:30 na Rynku w Bobowej. Wydarzeniem kluczowym dla tej corocznej imprezy, będą dwa koncerty, na które wstęp będzie wolny. Mniej więcej o 17:10 na scenie pojawi się "Eleni", natomiast dwie i pół godziny później wystąpi legendarny zespół "De Mono". 

Michał Śmierciak (m.smierciak@sadeczanin.info). Fot. archiwum sadeczanin.info.Dziękujemy za przesłanie błędu