Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
13/11/2021 - 23:10

To był prawdziwy wyścig z czasem. Jaki jest finał poszukiwań 12-latki?

Do był prawdziwy wyścig z czasem. Kilkudziesięciu policjantów i strażaków szukało dzisiaj wieczorem w Gorlicach zaginionej, 12-letniej dziewczynki.

Służby ratownicze zostały postawione na równe nogi około godz. 19. Błyskawicznie rozpoczęły się poszukiwania dziecka. Prowadzono je w Gorlicach.

Poszukiwania zaginionej dwunastolatki koncentrowały się w rejonie parku miejskiego. Jak powiedział Sądeczaninowi mł. bryg. Dariusz Surmacz, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Gorlicach do poszukiwań dziecka zostali zadysponowani strażacy z Gorlic, Dominikowic, Kobylanki, Szymbarku, Klęczan i Zagórzan.

Trzydziestu sześciu strażaków wsparło w poszukiwaniach równie liczną, bo 38 - osobową grupę policjantów. Brał w nich udział również przewodnik z psem tropiącym. Akcja poszukiwawcza zakończyła się szczęśliwie po godz. 21.

- Dwunastoletnia dziewczynka została odnaleziona. Jest cała i zdrowa – powiedział Sądeczaninowi oficer dyżurny Komendy Policji w Gorlicach. ([email protected]), fot. OSP Maszkowice – zdjęcie ilustracyjne.Dziękujemy za przesłanie błędu