Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
28/02/2024 - 12:55

“Była zawsze uśmiechnięta”. Sądecka policja w żałobie. Zmarła wieloletnia pracownica

Niezwykle przykre wiadomości napłynęły z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. W wieku 63 lat zmarła Olimpia Obrzut. Koledzy wspominają ją jako osoba uśmiechniętą i zawsze służącą pomocą.

Zmarła Olimpia Obrzut

To już kolejna w ostatnich dniach niezwykle smutna informacja z kręgów policji. Niedawno informowaliśmy o śmierci Andrzeja Śmierciaka. Jako pracownik cywilny był przez wiele lat związany z limanowską policją. Miał zaledwie 52 lata.

Tym razem w żałobie jest komenda sądecka. Zmarła bowiem Olimpia Obrzut, która także bardzo długo pracowała tutaj cywilnie. Częścią sądeckiej KMP była przez 26 lat. Odeszła po długiej walce z chorobą. 

Nie żyje wieloletnia pracownica cywilna policji

- Pracowała w Zespole Organizacji Służby Wydziału Prewencji. Dała się poznać jako osoba sumienna, profesjonalnie wykonująca swoje obowiązki. Była też bardzo dobrą koleżanką, chętnie służyła innym pomocą. Zawsze uśmiechnięta… i właśnie taka pozostanie w naszej pamięci - przekazują jej koledzy z policji, składając jednocześnie kondolencje dla rodziny.

Śp. Olimpia Obrzut miała 63 lata. Msza św. pogrzebowa odbędzie się w środę (28 lutego) o godzinie 15 w kościele parafialnym w Świniarsku. Pół godziny wcześniej rozpocznie się różaniec. Spocznie na cmentarzu w Podrzeczu. ([email protected], fot.: KMP Nowy Sącz, źródło: KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu