Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 sierpnia. Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
17/06/2019 - 13:45

Co się stało? Alicja Wąsowicz nie jest już dyrektorem szkoły w Marcinkowicach

Alicja Wąsowicz nie będzie już kierować Zespołem Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach. Odchodzi na inną posadę.

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski pożegnał oficjalnie Alicję Wąsowicz – dotychczasową dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach. Wąsowicz sama złożyła rezygnację.

Serdecznie dziękuję pani za lata pracy na stanowisku dyrektora. Pod Pani kierownictwem placówka stała się nowoczesną szkołą, przyciągającą młodzież innowacyjnymi i interesującymi kierunkami kształcenia – mówił starosta Marek Kwiatkowski. - O poziomie nauczania świadczy opinia, jaką szkoła cieszy się na Sądecczyźnie. Dziękuję nie tylko za solidną pracę, ale również twórczy wysiłek i niezwykłą atmosferę w marcinkowickiej placówce. W imieniu władz Powiatu Nowosądeckiego życzę Pani dużo zdrowia, rozwijania zainteresowań, miłości najbliższych i pomyślności w nowym miejscu pracy.

Podziękowania składali również księża i przedstawiciele grona pedagogicznego. A wszystko odbyło się w salach dworku w Marcinkowicach, które dzisiaj oficjalnie oddano do użytku po remoncie.

- Obiecuję, że będę wspierać szkołę swoim doświadczeniem i zawsze będę służyła pomocą – zapewniła Alicja Wąsowicz.

W marcinkowickiej szkole Alicja Wąsowicz pracowała 12 lat. Jak poinformowała Maria Olszowska z biura prasowego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu dotychczasowa dyrektor placówki ma już nową posadę.

- Niebawem rozpocznie pracę w urzędzie gminy w Grybowie - wyjaśnia Olszowska. Starostwo nie podaje jednak jaką dokładnie posadę dostała Alicja Wąsowicz.

[email protected] fot. starostwo Powiatowe w Nowym SączuDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)