Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lutego. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
25/11/2022 - 16:05

Co z tą zimą w Nowym Sączu. Na razie zapowiada się nocny koszmar na drogach

W najbliższym dniach Polska będzie podzielona na dwie części, zimową i jesienną. Czy Sądecczyzna załapie się na śnieg? Czy fani zimowych sportów już mogą zacierać ręce czy też na razie muszą obejść się smakiem.

Na wschodzie będzie padał śnieg i deszcz ze śniegiem, na zachodzie deszcz lub mżawka – taką pogodę na najbliższe dni prognozują synoptycy IMGW.  Rano w Nowym Sączu trochę poprószyło. Czy będzie z tego prawdziwa zima?

 czytaj też Niedźwiedź grasuje na turystycznym szlaku w Beskidzie Sądeckim? [ZDJĘCIA] 

Pogodowe mapy dla Nowego Sącza pokazują w sobotę  duże zachmurzenie z opadami deszczu. Termometry pokażą 4 stopnie stopnie powyżej zera.

W niedzielę zza chmur wyjrzy słońce, ale na śnieg nie ma co liczyć, choć temperatura spadnie do dwóch stopni. Zarówno z piątku na sobotę jak i z soboty na niedzielę w nocy słupki rtęci  spadną poniżej zera.

czytaj też Przyczaił  się tylko na kilka miesięcy i znowu zaatakował w Nowym Sączu

czytaj też Horror pod Limanową. Głodne wilki atakują w pobliżu domów 

Niebezpiecznie zacznie się robić już po osiemnastej. Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem oraz mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie – informuje Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie. Taka  utrzyma się do ósmej rano w niedzielę. ([email protected]) fot. jmDziękujemy za przesłanie błędu