Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
05/01/2018 - 21:15

Czołowe zderzenie w Miliku. Młoda kobieta była reanimowana [ZDJĘCIA]

Trzy osoby zostały ciężko ranne w wypadku, do którego doszło w Miliku. Ratownicy reanimowali młodą kobietę. Poszkodowana w ciężkim stanie została zabrana do szpitala.

W piątek około godziny 18.30 doszło do kolejnego tragicznego wypadku, tym razem w Miliku koło Muszyny. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Fordem podróżował mężczyzna i kobieta w zaawansowanej ciąży. Oboje zostali zabrani do szpitala na badania, ale na szczęście nic poważnego im się nie stało. Citroenem jechała młoda kobieta, która po zderzeniu była nieprzytomna i nie oddychała. Poszkodowana była zakleszczona w aucie. Strażacy rozcięli pojazd i przekazali ranną załodze pogotowia ratunkowego.

Zobacz także: Śmiertelny wypadek w Muszynie. 75-latka przygniótł quad

Ratownicy natychmiast przystąpili do reanimacji, która zakończyła się szczęśliwie. Kobieta w ciężkim stanie została zabrana do szpitala. Sądeccy policjanci wyjaśniają, jak doszło do tego tragicznego wypadku. Samochody zostały usunięte na pobocze i droga jest już przejezdna.

 

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Muszyna/ PSP Nowy Sącz

Czołowe zderzenie w Miliku. Młoda kobieta była reanimowana
Trzy osoby zostały ciężko ranne w wypadku, do którego doszło w Miliku. Ratownicy reanimowali młodą kobietę. Poszkodowana w ciężkim stanie została zabrana do szpitala. (Fot. PSP Nowy Sącz)


Dziękujemy za przesłanie błędu