Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
20/05/2024 - 16:45

Czy to było morderstwo? Nie żyje 4-letnia dziewczynka, jej matka jest ranna

Rodzinna tragedia w Zagórzanach koło Gorlic. Nie żyje 4-letnia dziewczynka, jej 40-letnia matka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy ustalają przyczyny i okoliczności tragedii.

Około godziny trzynastej trzydzieści w Zagórzanach koło Gorlic rozegrał się dramat. Właśnie o tej godzinie do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwoniła osoba, która poinformowała, że znalazła w jednym z domów dwie osoby, które potrzebują pomocy. Na miejsce natychmiast ruszyły liczne służby ratunkowe. 

Po dotarciu pod wskazany adres, strażacy wyważyli drzwi i weszli do budynku, w którym znajdowała się 40-letnia kobieta i jej 4-letnia córka.

- Kobieta trafiła do szpitala w Gorlicach. Po dziewczynkę przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy życia dziecka nie udało się uratować - powiedział naszej redakcji podkom. Gustaw Janas z gorlickiej policji. 

Zobacz też Straszny wypadek na autostradzie A4. Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie

Na miejscu cały czas pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy ustalają, jak doszło do tej tragedii. Na ten moment śledczy nie wykluczają żadnej opcji, w tym również morderstwa. ([email protected] Fot. Ilustracyjna KMP Tarnów)Dziękujemy za przesłanie błędu