Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
24/05/2018 - 08:00

Dała czadu! 15-lenia Wiktoria Tracz sama wyprodukowała swój teledysk w Londynie!

Mama mówi o niej, że jak sobie coś wymyśli, musi to zrobić natychmiast. No i wymyśliła! Nagrała singiel i została producentką własnego teledysku w Londynie. Wiktoria Tracz po przygodzie z programem The Voice Kids konsekwentnie kroczy wytyczoną przez siebie ścieżką do muzycznej kariery.

To była dla mnie wspaniała przygoda - mówi o udziale w telewizyjnym programie The Voice Kids Wiktoria Tracz. - Wygrana czy przegrana….to nie jest najważniejsze. Liczył się występ na niesamowitej scenie przed bardzo żywiołową publicznością. Poznałam też świetnych ludzi i zyskałam nowych przyjaciół - dodaje nastolatka.

Czytaj też Ale odlot dziewczyno! Wiktoria z Korzennej podbiła serca jurorów w The Voice of Kids. Publiczność oszalała

Na spotkania z nowymi znajomymi Wiktoria nie ma jednak czasu. Mimo swych zaledwie piętnastu lat jest bardzo zapracowana. Do Polski wpada na chwilę, bo od trzech lat uczy się w artystycznej szkole The Brit School w Londynie, której absolwentkami były między innymi Adele, Amy Winehouse, Jessie J, czy Katie Melua.

- Szkoła jest fantastyczna  - opowiada Wiktoria .-  Oprócz normalnego programu nauczania realizujemy swoje artystyczne pasje. Jedni, tak jak ja, uczą się  śpiewu i muzyki, inni tańca, jeszcze inni sztuki filmowej.

Po udziale w programie The Voice Kids nastolatka zakasała rękawy i nagrała po angielsku swój pierwszy singiel, który wyprodukowała wytwórnia Delphy Records. Wiktoria jest współautorką tekstu i muzyki. Piosenka właśnie pojawiła się na różnych platformach muzycznych takich jak YouTube, Spotify, Amazon, czy  Tidal.

Czytaj też Wiktoria Tracz: narodziny gwiazdy z Korzennej. Uczy się śpiewu tam, gdzie słynna Adele, ma teledysk TVP

Na tym młoda wokalistka nie poprzestała. Postanowiła, że zostanie producentką własnego teledysku. O pomoc w realizacji zamierzenia poprosiła angielskich  przyjaciół z innych klas.

- Jak ona sobie coś wymyśli, to musi to zrobić natychmiast. No i wymyśliła - mówi z dumą mama Wiktorii, Danuta Tracz.

- Jestem w jedenastej klasie i na razie oficjalnie nie mogę samodzielnie  realizować projektów.   Jednak otrzymałam wsparcie szkoły. Usłyszałam, że mogę to robić podczas  przerwy na lunch, która trwa 45 minut. Zbieraliśmy się codziennie. Było trudno, ale daliśmy radę. Spięliśmy się i zrobiliśmy teledysk.

Wiktoria podkreśla, że choć przedsięwzięcie nie było proste, to jednak wszyscy się przy tym świetnie bawili, co zostało uwiecznione na wrzuconym do sieci filmiku.

Ciekawe jak mój teledysk i nowa piosenka  zostaną przyjęte.  Do tej pory nie śpiewałam w stylu dance. To mój absolutny debiut - mówi Wiktoria. Czy teraz zabierze się za nagranie płyty?

[email protected]. fot Facebook,Dziękujemy za przesłanie błędu