Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 kwietnia. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
22/06/2019 - 08:35

Dramatyczny apel zranionej kobiety. Szuka go na własną rękę

Spowodował wypadek w Trzetrzewinie i uciekł. Poszkodowana kobieta, która doznała poważnych obrażeń ciała, szuka go na własną rękę.

W minioną niedzielę 16 czerwca, na drodze krajowej między Nowym Sączem a Limanową w miejscowości Trzetrzewina doszło do poważnego wypadku. Samochód zderzył się z tirem.

 - Tir ściął zakręt i naczepa poleciała prosto na moje auto. Uderzenie było tak mocne, że odepchnęło moje auto obracając lekko na barierki. Tył został uszkodzony, a przód zmasakrowany. Pękła szyba, której odłamki powbijały mi się w ciało, głównie w lewą rękę. Nie straciłam przytomności, udało mi się zakrwawionej wydostać przez okno z samochodu. Włączyły się klaksony, a ja krzyczałam. On uciekł z miejsca wypadku nie udzielając mi pomocy  – wspomina kobieta, która kierowała osobówką, a która teraz na własną rękę poszukuje sprawcy wypadku. W tym celu opublikowała komunikat w mediach społecznościowych z nadzieją, że ktoś widział to zdarzenie i uda się ukarać bezmyślnego kierowcę.

Tir poruszał się od Limanowej w stronę Nowego Sącza. Kobieta, która podróżowała samochodem osobowym jechała w przeciwnym kierunku.

- Tir miał naczepę koloru czerwonego, a ciągnik był koloru niebieskiego, prawdopodobnie firmy Scania. Jechał trasą przez Sowliny. Ostatni rejestr z kamer pokazuje, że prawdopodobnie dotarł do pierwszego ronda w Nowym Sączu. Został zarejestrowany na kamerach w Sowlinach około godziny 18.40. Następnie w Kaninie o godz. 18.53. Ostatni raz kamery zarejestrowały go w Trzetrzewinie kilometr od miejsca wypadku. Widoczne były ślady wgnieceń na pojeździe. Proszę! Jeśli ktoś ma kamerę samochodową i jechał w godzinach 18.30-19.20 trasą Limanowa – Nowy Sącz lub kojarzy tego tira, proszę o kontakt pod numerem telefonu 518 766 800 – apeluje poszkodowana kobieta.

RG [email protected], Fot. Spotted Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu