Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
02/06/2023 - 20:50

Dramatyczny wypadek pod Nowym Sączem. Samochód zderzył się z ciężarówką [AKTUALIZACJA]

Na pograniczu Jamnicy i Kamionki Małej doszło do dramatycznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. W sumie tymi autami podróżowały cztery osoby. Jedna z nich - kobieta - trafiła do szpitala w Nowym Sączu. Przez wiele godzin w tym miejscu były utrudnienia w ruchu.

Była godzina piętnasta trzydzieści, jak na pograniczu Jamnicy i Kamionki Małej doszło do poważnego wypadku. Na wysokości Domu Weselnego Acapulco zderzyły się dwa samochody - osobowa Honda i ciężarowy MAN z naczepą, na której przewożony był walec drogowy.

Tymi pojazdami w sumie podróżowały cztery osoby. Ze wstępnych informacji, jakie otrzymały służby ratunkowe wynikało, że jedna z nich była zakleszczona w pojeździe. W wypadku najbardziej ucierpiała kobieta w średnim wieku, która kierowała Hondą. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Nowym Sączu. 

- Pozostałe osoby nie odniosły widocznych obrażeń i nie uskarżały się na żadne dolegliwości - informują strażacy. 

Zobacz też Dramatyczny wypadek na Sądecczyźnie. Na stromym zboczu przewrócił się traktor 

Przez trzy godziny na drodze prowadzącej z Nowego Sącza do Kamionki Wielkiej były utrudnienia w ruchu. Wyznaczone zostały objazdy. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. 

([email protected] Fot. MP)

Dramatyczny wypadek pod Nowym Sączem. Jedna osoba jest zakleszczona
Na pograniczu Jamnicy i Kamionki Małej doszło do dramatycznego wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba jest zakleszczona w samochodzie. Trwa akcja ratunkowa.


Dziękujemy za przesłanie błędu