Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
16/07/2021 - 15:40

Dramatyczny wypadek w Witowicach. Trzy osoby ranne [ZDJĘCIA]

Przez kilka godzin na drodze krajowej numer 75 w Witowicach Dolnych były utrudnienia w ruchu. Zderzyły się tam dwa samochody. Aż trzy osoby zostały ranne.


Kilkanaście minut po godzinie piętnastej, na drodze krajowej numer 75 w Witowicach Dolnych doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się tam dwa pojazdy - bus z samochodem osobowym, który ciągnął za sobą lawetę.

- Jeden samochód po zderzeniu stał na drodze, a drugi zatrzymał się w rowie - relacjonował nasz Czytelnik, który obserwował akcję ratunkową. Autami podróżowały w sumie trzy osoby. Wszystkie trzy zostały  przetransportowane do szpitali w Nowym Sączu i Brzesku.

Droga krajowa numer 75 przez wiele godzin była całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd przez miejscowość Gródek nad Dunajcem. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego wypadku. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Michał J., PSP Nowy Sącz - dziękujemy)

Dramatyczny wypadek w Witowicach Dolnych. Są ranni
Kierowcy, którzy jadą drogą krajową numer 75 z Nowego Sącza do Brzeska albo w przeciwnym kierunku, muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w Witowicach Dolnych. Zderzyły się tam dwa pojazdy. W tej chwili krajówka jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.


Dziękujemy za przesłanie błędu