Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
21/02/2024 - 13:45

Dyrektor Maria Żuchowicz przechodzi na emeryturę. Ośrodek tworzyła od podstaw

Po 46 latach pracy przechodzi na emeryturę Maria Żuchowicz – dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Muszynie. W samym Ośrodku pracowała 18 lat tworząc go od podstaw. Dzisiaj podziękował jej starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wraz z Zarządem Powiatu i przewodniczącym RPN Romanem Potońcem.

Pani Mario, serdecznie dziękuję za lata pracy i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Serce, który wkładała Pani w realizację codziennych zadań, kierowanie jednostką i otaczanie opieką osób z różnymi niepełnosprawnościami zasługują na uznanie i wielki szacunek – mówił starosta Marek Kwiatkowski. – To nie była łatwa praca, ale Pani zaangażowanie i otwartość na drugiego człowieka sprawiły, że Ośrodek działał na najwyższym poziomie, a osoby z niepełnosprawnościami chętnie spędzały w nim czas.

Czytaj też Jak oni to robią! Są ze sobą na dobre i na złe od ponad pięćdziesięciu lat [ZDJĘCIA]


 
Starosta życzył, aby emerytura była dla Pani Marii czasem odpoczynku, ale też czasem spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które dotąd brakowało czasu.

Czytaj też Kołcz jest tylko jeden i tylko jeden jest miesięcznik „Sądeczanin”  
 
- W samym Ośrodku pracowałam 18 lat i praktycznie tworzyłam go od podstaw – mówił dyrektor Maria Żuchowicz. – Oczywiście nie udałoby się to bez moich współpracowników, którym bardzo dziękuję za każdy dzień pracy. Zostawiam Ośrodek w bardzo dobrej kondycji. Mam nadzieję, że nadal będzie się cieszył takim powodzeniem wśród uczestników, którzy z radością przychodzą tam każdego dnia. Bardzo dziękuję! (źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu) Fot. Maria OlszowskaDziękujemy za przesłanie błędu