Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
18/03/2020 - 13:50

Działasz w organizacji pozarządowej? Przeczytaj!

Jeżeli twoja organizacja miała zaplanowane wydarzenie, lecz przez koronawirusa nie może go zrealizować, dowiedz się co zrobić w takiej sytuacji.

- Organizacje pozarządowe i podmioty realizujące projekty finansowane ze środków otrzymanych w ramach konkursów przeprowadzonych przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (UMWM), mające już podpisane stosowne umowy na realizację zleconych działań, których wykonanie staje się niemożliwe, ze względu na panującą sytuację, związaną z występowaniem koronowirusa, powinny niezwłocznie skontaktować się z osobami wskazanymi w umowach do kontaktu – informuje biuro prasowe UMWM

- Jednocześnie prosimy, aby zachować formę kontaktu telefonicznego lub/i e-mailowego. W jego wyniku, w zależności od charakteru danego zadania, będą proponowane indywidualne rozwiązania, gdyż ze względu na różnorodność zadań publicznych, nie mamy możliwości sformułowania jednych wytycznych dla wszystkich typów wydarzeń realizowanych przez organizacje – dodaje biuro prasowe.

Ponadto, organizacje pozarządowe proszone są o wstrzymanie się ze składaniem ofert o przyznanie dofinansowania zadań w trybie tzw. „małych grantów”, ze szczególnym uwzględnieniem inicjatyw wymagających bezpośredniego kontaktu osób w nich uczestniczących.

(Karol Trojan) k.trojan@sadeczanin.info, fot.: PixabayDziękujemy za przesłanie błędu