Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 26 listopada. Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy
25/03/2020 - 16:45

Dzięki wam przekazaliśmy już 147 obiadów personelowi sądeckiego SOR

Jesteście wspaniali! Dzięki wam od ponad tygodnia przekazujemy pyszne obiady personelowi Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu. W naszą akcję włączają się kolejne osoby, a także właściciele restauracji, pizzerii i innych punktów gastronomicznych. Dziękujemy!

Nasza akcja "Ufunduj posiłek dla personelu medycznego w Nowym Sączu" z każdym dniem coraz bardziej się rozkręca. Do tej pory udało nam się wspólnie uzbierać na zrzutce ponad 7000 złotych. Z tych pieniędzy przekazaliśmy już 1154 złote na posiłki dla pielęgniarek, ratowników medycznych, lekarzy i salowych. To oni są na pierwszej linii walki z koronawirusem. Codziennie dzwonią do nas właściciele restauracji, pizzerii, jadłodajni i innych punktów gastronomicznych, którzy również chcą włączyć się w naszą akcję.

Zobacz też Kolejny pyszny obiad trafił do pracowników sądeckiego SOR oraz pogotowia

Do tej pory do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu przekazaliśmy już 147 porcji obiadowych. Dzisiaj dzięki restauracji "Cafe Kwadrans", personel medyczny otrzymał kolejny pyszny posiłek, który został w całości ufundowany przez właścicieli tejże restauracji. Bardzo dziękujemy!

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu