Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 marca. Imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
15/04/2018 - 08:05

Zapraszamy do udziału w naszych konkursach!

Dziś, 15 kwietnia drugi dzień Sądeckich Targów Ogrodniczych. A my zapraszamy Państwa nie tylko na stoiska naszych partnerów i wystawców, ale również do udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Zobacz też: Sądeckie Targi Ogrodnicze! Zapraszamy w weekend 14-15 kwietnia do serca Sądecczyzny

Podczas targów nasz partner, czyli Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zapewniło dla naszych gości 200 biletów rodzinnych, które umożliwiają bezpłatny dojazd w ciągu jednego dnia komunikacją miejską na Sądeckie Targi Ogrodnicze  dwóm osobom dorosłym i trójce dzieci .

Bilety będą ważne w jedynie w dniach 14 i 15 kwietnia.

Zobacz też: Ogród i działka od strony technicznej. Musi być bezpiecznie a więcej dowiesz się na Sądeckich Targach Ogrodniczych

Ale na tym nie koniec. Osoby, które przyjadą na targi korzystając z tych biletów mają szansę wzięcia udziału w losowaniu cennej nagrody ufundowanej przez MPK w Nowym Sączu. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest przybycie na targi oraz zarejestrowanie biletu na stoisku Sądeczanina a samo losowanie odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia w drugi dzień naszej imprezy.

Co można wygrać? Nagroda jest wyjątkowa atrakcyjna i będzie świetnym elementem wiosenno - letniego wypoczynku. Jest to zestaw, w skład którego wchodzi: hulajnoga elektryczna, torba miejska oraz kamera z adapterem do nurkowania. 

Podczas dzisiejszego dnia targów będzie też można wygrać filtr do wody o wartości 1 tysiąca złotych ufundowany przez firmę CM&W.

Zobacz też: Jeszcze tu nie byłeś? Sądeckie Targi Ogrodnicze to miejsce, które każdy powinien odwiedzić! [ZDJĘCIA, FILM]

Konkurs zostanie ogłoszony 15 kwietnia o godzinie 9.30 a na stoisku Sądeczanina będą do odebrania kupony upoważniające do udziału w rywalizacji. By otrzymać taki kupon trzeba będzie podać hasło: Sądeckie Targi Ogrodnicze. Kupon należy wypełnić i wrzucić do urny. Ogłoszenie wyników odbędzie się tego samego dnia o godzinie 14.00.

Godzinę wcześniej z kolei Walenty Cembruch, fundator nagrody o godzinie 13.00 wystąpi na scenie z wykładem o bardzo wymownym tytule: „Używanie złej wody nie boli”.

Na Sądeckie Targi Ogrodnicze zapraszamy na Starą Sandecję przy Al. Wolności w Nowym Sączu od godziny 9.00 do 17.00.

Patronat nad targami, które odbędą w godzinach od 9.00 do 17.00 objęli Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego, Piotr Ćwik Wojewoda Małopolski, Ryszard Nowak Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Marek Pławiak Starosta Nowosądecki.

ES [email protected] Fot.: IM

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu