Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
29/11/2023 - 12:10

Fenomenalna Julka spod Limanowej. Ma tylko jedenaście lat i już zawojowała świat! [ZDJĘCIA]

Ma tylko jedenaście lat i już osiąga fenomenalne sukcesy. Teraz świat właśnie stanął przed nią otworem w sensie dosłownym. Julia Pępiak z Mszany Dolnej przebojem wdarła się do międzynarodowej czołówki akrobatyki sportowej i tańca. W kategorii juniorek dwukrotnie zdobyła złoto na Mistrzostwach Świata!

Ekspresem do kariery

Trenowała w Mszanie Dolnej karate i taniec artystyczny, ale tak naprawdę  marzyła jej się akrobatyka.  To marzenie Julia Pępiak zaczęła realizować w Myślenicach.  Ledwie po roku treningów przyszedł oszałamiający sukces.

Julia, która liczy sobie ledwie jedenaście lat pojechała do czeskiego Liberca na Mistrzostwa Świata juniorek w akrobatyce sportowej i tańcu. Jak się skończyło? Wywalczyła złoto!  Na najwyższym  miejscu na podium stanęła dwa razy!

Czytaj też Znany piosenkarz stracił głowę dla piękności z Nowego Sącza [ZDJĘCIA] 

Ta wygrana była dla niej  absolutnym zaskoczeniem

  Przed wyjazdem na międzynarodowe zawody   Jullia nie liczyła na taki sukces,  zdradził w rozmowie z serwisem limanowa.in jej tato.  Do  Czech jechała bez większych nadziei na złoty krążek, bo wcześniej na Mistrzostwach Polski  zajęła „tylko”  czwarte miejsce.

Za światowym sukcesem fenomenalnej Julii stoi mordercza praca. Jedenastolatka trenuje codziennie po pięć, sześć godzin.

Czytaj też Urodziwa Marcelina z niewielkiej wsi pod Limanową podbija cały świat. Nie uwierzycie od czego się zaczęło [ZDJĘCIA]

Gdzie zaprowadzi ją ten marsz po sukces

  Po tym jak na mistrzostwach świata dwukrotnie zdeklasowała swoje rywalki,  wyrosła na faworytkę do udziału w Igrzyskach Olimpijskich.

Czytaj też Niezwyczajna Zuza z Nowego Sącza idzie po wielką sławę. Przed nią nikt tego nie zrobił [WIDEO] [ZDJĘCIA] 

Czytaj też Cała Polska już raz oszalała na jej punkcie. Piękność z Nowego Sącza zagra w superprodukcji [ZDJĘCIA] 

Sama Julka po prostu cieszy się z ostatniego zwycięstwa. Swoją radością podzieliła się w mediach społecznościowych.

„Gratulacje Julia!!!”, „Jesteśmy  z  ciebie bardzo dumni” – piszą w komentarzach internauci. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu