Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
03/12/2023 - 11:30

Ferie zimowe 2024. Terminy dla poszczególnych województw. Kiedy są ferie w Małopolsce?

Mamy zimę jak z bajki, niedaleko już do Bożego Narodzenia i Sylwestra. Po nowym roku zacznie się uczniowskie odliczanie do dwutygodniowych ferii. Wzorem lat ubiegłych wypoczynek jest zaplanowany w czterech terminach. Kiedy są ferie zimowe 2024?

Cieszą się fani jazdy na sankach, na nartach, deskach snowboardowych i skiturowcy, bo mamy zimę jak z bajki.  Już niedługo Boże Narodzenie i Sylwester. Czy też będą białe?  A potem zaraz zacznie się odliczanie czasu dzielącego uczniów i nauczycieli od szkolnych ferii. Wzorem lat ubiegłych wypoczynek jest zaplanowany w czterech terminach.

Czytaj też Co jest z nim nie tak? Na gwałt wycofują z aptek lek przeciwbólowy  

Kiedy są ferie zimowe 2024?

Jako pierwsi przerwę semestralną rozpoczną uczniowie z województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego. Będą odpoczywać  od 15  do 28 stycznia.

Druga tura ferii rozpocznie się  22 stycznia i potrwa do 4 lutego. W tym czasie z wypoczynku będą korzystali uczniowie z województw podlaskiego, warmińsko-mazurskiego.

Potem, od 29 stycznia do  11 lutego,  pora na ferie dla  województwa lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i  śląskiego.  

Czytaj też Katarzyna Zielińska nieprzytomnie zakochana. Jej serce skradł przystojniak ze Starego Sącza [WIDEO][ZDJĘCIA]

Małopolska na końcu

Tym razem małopolskie szkoły  rozpoczną   zimowy wypoczynek jako ostatnie.  Termin to  12 – 25 lutego. W tym czasie będą też wypoczywać uczniowie z województwa  kujawsko-pomorskiego, lubuskieego, świętokrzyskiego i  wielkopolskiego. ([email protected]) fot.Rafał Ślęzak

.


Dziękujemy za przesłanie błędu