Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
13/05/2023 - 23:40

FOLK FESTIVAL w Parku Strzeleckim. Pora na prawdziwą muzyczną ucztę z wieloma hitami

Ostatni weekend maja będzie w Nowym Sączu przepełniony regionalną muzyką. Podczas FOLK FESTIVAL zaprezentują się znane zespoły, mające w swoim repertuarze wiele hitów. Wszystko już 28 maja w Parku Strzeleckim.

Będzie się działo 28 maja w amfiteatrze w Parku Strzeleckim. Pora na FOLK FESTIVAL. Interesujących występów nie zabraknie więc miłośnicy muzyki na pewno będą zadowoleni. Wszystko rozpocznie się o godzinie 17:30, kiedy na scenie zaprezentuje się kapela Górole.

To zespół znany w całej Polsce z serii płyt "Kobiety, wino i śpiew”. Złożony jest doświadczonych i zawodowych muzyków. Najnowszy krążek zostanie wydany w tym roku. Na sądeckie wydarzenie przygotuje z kolei wyjątkowy, dynamiczny repertuar koncertowy.

Na godzinę 18.45 organizatorzy zaplanowali koncert Pawła Gołeckiego z zespołem. Artysta jest znany z utworów: "A ja piję”, „Wciąż w moich snach", "Nimfa z czarnego stawu” czy „Zbój Janosik”. Jego repertuar folkowo-góralski w połączeniu z romantycznymi, pełnymi nostalgii piosenkami tworzą niesamowity klimat. Podczas koncertów zespół ma świetny kontakt z publicznością.

O 20 wystartuje z kolei koncert „Baciarów”. Niemal wszyscy znają ich utwory: „Żyję się raz”, „Jak się bawią ludzie”, „Siedem czerwonych róż”, „Wietrze wiej”.

- Wyśmienita zabawa przepełniona energią spod samiuśkich Tater gwarantowana. Do tego niesamowity Janusz, który dynamicznie i głośno prowadzi zespół, co chwilę pobudzając widownie do działania góralskim zawołaniem Tarzana i słynnym "Dziewcyny Piscą" – przekazują organizatorzy.

Po każdym z koncertów będzie możliwość kupna płyty zespołu i zrobienia sobie pamiątkowe zdjęcia. Będzie na pewno niezwykle interesująco! ([email protected], fot.: MP/ zdjęcie ilustracyjne, FOLK FESTIVAL)

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu