Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
11/05/2024 - 08:50

Górski Koral Maraton w niższej cenie! Rośnie liczba uczestników Festiwalu Biegowego

Trwa wielka promocja Festiwalu Biegowego! Rejestracja na wybrane dystanse jest teraz w dużo niższych cenach. Taką sytuację mamy chociażby w przypadku Górskiego Koral Maratonu. Nie może Cię zabraknąć na starcie!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej

Zbliża się okres, w którym o Festiwalu Biegowym będzie się mówiło w naszym regionie coraz więcej. Wszystko oczywiście ze względu na zbliżającą się piętnastą edycję wydarzenia. Będzie jak zwykle bardzo spektakularnie. Z okazji jubileuszu nie zabraknie zapewne również niespodzianek. 

Wybór dystansów zawsze jest bardzo duży. Chętnych do wzięcia udziału zarówno w tym najkrótszych, jak i najdłuższych biegach z pewnością nie zabraknie. Tutaj zdecydowanie jest w czym wybierać!

Górski Koral Maraton w niższej cenie

Przypominamy, że tylko do 15 maja trwa wielka promocja. To prawdziwy cenowy zawrót głowy! Na niektóre dystanse zarejestrujecie się dużo taniej. Wystarczy użyć kodu: 15FB15MAJ24. O szczegółach przeczytacie TUTAJ.

Promocja obejmuje również Górski Koral Maraton. To bieg znany z poprzednich edycji, który w tym roku odbędzie się jednak w nieco odświeżonej formule. Zawodnicy będą rywalizowali oczywiście na 42 km.  Wszystko rozpocznie się w sobotę (7 września 2024 roku) dwie minuty po godzinie ósmej.

Start i meta są zlokalizowane w Miasteczku Biegowym. Zawodnicy będą biegli m.in. przez Rytro, Zadnie Góry, Łabowską Halę, Runek, Wierchomlę czy Łomnicę. Suma przewyższeń to ponad 1500 metrów. 

W ubiegłym roku najlepsze okazało się biegające małżeństwo. Wśród mężczyzn wygrał Rafał Czarnecki, a u kobiet jego żona - Lidia. Na mecie byli rozpromienieni z radości. Jednym z pierwszych zarejestrowanych na tegoroczną edycję był z kolei Michał Porębski. Dlaczego postanowił to zrobić tak szybko? - Dużo trenuje i mam dobre wspomnienia z festiwalu, bo brałem w nim już udział kilka lat temu. Zawsze mówiłem, że kiedyś na niego wrócę. W tym roku stwierdziłem, że zapisze się od razu, kiedy tylko będzie to możliwe i tak właśnie zrobiłem - przyznaje zawodnik.

Łącznie na bieg zarejestrowało się już 130 osób. Liczba z pewnością jeszcze zdecydowanie się zwiększy. Ty również możesz być częścią tej rywalizacji. Zapisz się już dziś! Warto być w Piwnicznej. ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu