Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
24/10/2019 - 17:30

Gramy dla Róży! Już w sobotę event charytatywny dla cierpiącej dwulatki

Już w najbliższą sobotę 26 października zapraszamy do galerii Trzy Korony wszystkich tych, którym nie jest obojętny los cierpiącego dziecka. To tu odbędzie się event charytatywny, w czasie którego zbierane będą środki na operację dla 2-letniej Róży.

Start już o godzinie 10. W programie m.in. teatr lalek kukiełkowych oraz spektakl zatytułowany „… …” – godz. 10.30 i 13.45. Dla małej dziewczynki popis swoich umiejętności dzieci i młodzież z ze szkoły tańca „No Limit Dane Academy”, wystąpi też znany i lubiany zespół regionalny „Sądeczoki” oraz grupa „Promyczki Dobra”.

Zobacz też: Ogromny ból stale łamiących się kości… Bez naszej pomocy Róża straci nóżkę

Dodatkowo cały czas odbywać się będą warsztaty plastyczne z nagrodami rzeczowymi pod hasłem „Laurka dla Róży”. Nie zabraknie konkursów dla całych rodzin i atrakcji szczególnie przez dzieciaki lubianych: wodnych tatuaży i balonowego zoo. Całość okraszona będzie słodkościami – kolorową watą cukrową i lizakami.

Swoim patronatem objął tę imprezę prezydent Nowego Sącza. Portal Sądeczanin.info jest jednym z patronów medialnych. Akcję wspiera między innymi Fundacja Sądecka.

Różyczka cierpi na wrodzoną chorobę w ślad za którą nieustannie narażona jest na złamanie kości piszczelowej. Wystarczy nawet lekkie uderzenie. Pomóc dziewczynce w uniknięciu amputacji nóżki może jedynie operacja, na którą potrzebne jest aż 400 tys. zł. Liczy się każda złotówka. Liczymy na Was!

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: Dziękujemy za przesłanie błędu