Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
29/04/2020 - 11:00

Gródek nad Dunajcem: dyskusje radnych na temat epidemii. Trwa sesja

Radni z Gródka nad Dunajcem pracują w czasie epidemii z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Koronawirus nie przeszkodził im w zwołaniu posiedzenia XXIV sesji. Jakie uchwały podejmą radni? Obserwuj obrady na bieżąco!

Posiedzenie XXIV sesji Rady Gminy Gródek nad Dunajcem zaplanowano na dzień 29 kwietnia br. na godzinę 11. Po zapoznaniu się z porządkiem obrad spodziewamy się żywej dyskusji nad sprawami kluczowymi dla gminy.

Sala w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem zgromadziła liczne audytorium. Dzisiaj radni omawiają sprawozdanie wójta z działalności w okresie między sesjami. Dyskutują także na temat funkcjonowania gospodarki wodno-ściekowej oraz sytuacji związanej ze stanem epidemii. Czy gmina planuje wdrożyć środki zaradcze mające przeciwdziałać szkodliwym dla gminy skutkom wywołanym zagrożeniem koronawirusem?

Czytaj także: Gródek nad Dunajcem: wyskakują z samochodów i przewracają przystanki. Karygodnych zachowań ciąg dalszy

W planach sesji rady gminy znalazło się również przyjęcie sprawozdania z realizacji Programu Współpracy Gminy Gródek nad Dunajcem z organizacjami pozarządowymi w ubiegłym roku oraz sprawy związane z odbieraniem odpadów komunalnych i akceptacją regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy.

Co jeszcze wydarzy się na sesji? Śledź obrady na bieżąco!

[email protected], fot. UG Gródek nad DunajcemDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe