Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
24/08/2020 - 13:50

Gródek nad Dunajcem: zbliża się sesja. Wiemy, o czym będą dyskutować radni

Zbliża się nowy rok szkolny. Między innymi z tego względu w najbliższą środę radni Gródka nad Dunajcem będą dyskutować podczas posiedzenia XXVII sesji rady gminy. Jakie podejmą uchwały? Czy od września coś się zmieni?

Posiedzenie XXVII sesji rady gminy Gródek nad Dunajcem zaplanowano na środę, 26 sierpnia br. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14 w Zespole Szkół w Gródku. W porządku obrad znalazły się między innymi: przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji, analiza sprawozdania wójta z działalności w okresie między sesjami oraz sprawy wymagające niezwłocznego podjęcia uchwał.

Radni określą średnią cenę jednostki paliwa w Gródku na rok szkolny 2020/2021, podejmą decyzję w przedmiocie upoważnienia kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej do prowadzenia postępowania i wydawania decyzji administracyjnych w sprawach z zakresu świadczenia pomocy socjalnej dla uczniów oraz rozstrzygną, które zmiany w budżecie zasługują na uwzględnienie.

Zobacz także: Gródek nad Dunajcem: UKS 3 Staszkówka Jelna zdobywa Mistrzostwo Polski!

Podczas najbliższego posiedzenia radni przyjmą również regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie gminy. Po raz kolejny dyskusji zostanie poddana uchwała w sprawie wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Co jeszcze wydarzy się na sesji? Obserwuj obrady na bieżąco razem z "Sądeczaninem". Startujemy 26 sierpnia o godzinie 14.

k.kos@sadeczanin.info, fot. archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu