Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
22/10/2020 - 14:25

Gródek nad Dunajcem: zmiana zasad obsługi w urzędzie gminy. Przyczyną COVID-19

Sytuacja spowodowana rosnącym zakażeniem koronawirusem jest poważna. Bezpośrednia obsługa mieszkańców Gródka nad Dunajcem została wstrzymana ze względu na pojawienie się potwierdzonego przypadku COVID-19 wśród pracowników urzędu gminy.

Znamy już wyniki testu jednego z pracowników urzędu gminy w Gródku nad Dunajcem. Pozytywny wynik spowodował zaostrzenie zasad bezpieczeństwa w urzędzie. Od dziś, tj. od 22 października do odwołania kontakt z urzędnikami jest możliwy tylko telefonicznie lub mailowo. W sytuacjach pilnych, szczególnie w sprawach związanych z aktami stanu cywilnego oraz ewidencją ludności i dowodami osobistymi, w których konieczny jest bezpośredni kontakt interesanta z pracownikiem urzędu, spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu.

Czytaj też: Gródek nad Dunajcem: wójt sprzeciwił się całkowitemu zamknięciu drogi

Wyłączeniu uległa również obsługa kasowa w urzędzie gminy. Od tej pory wpłat należy dokonywać na rachunki bankowe, których numery można znaleźć w decyzjach, zawiadomieniach i innych dokumentach będących w posiadaniu interesantów.

Przed drzwiami wejściowymi do budynku urzędu umieszczona jest skrzynka podawcza, do której można wrzucić korespondencję. Z pełnym komunikatem i zaostrzonymi wymogami sanitarnymi urzędu w Gródku można zapoznać się na stronie internetowej gminy. (k.kos@sadeczanin.info, fot. Daniel Szlag)Dziękujemy za przesłanie błędu