Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
29/06/2023 - 09:40

Groźny wypadek na krajówce pod Nowym Sączem. Zderzyły się dwa samochody

Na drodze krajowej 75 w Wielogłowach doszło dzisiaj rano do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się dwa samochody. Przez kilka godzin w tym miejscu były utrudnienia w ruchu.

Dzisiejszy poranek nie należał do bezpiecznych na drogach Sądecczyzny. Przed godziną siódmą, w miejscowości Wielogłowy doszło do poważnego wypadku. Na drodze krajowej 75 zderzyły się dwa samochody. 

- Autami podróżowali sami kierowcy. Obaj skarżyli się na dolegliwości. Zostali zabrani przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Nowym Sączu na dodatkowe badania - powiedzieli nam strażacy. 

Zobacz też Makabryczne odkrycie nad rzeką w Nowym Sączu. Czy to ciało zaginionego?


Policjanci ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia i kto zawinił. Przez wiele godzin na krajówce w Wielogłowach były utrudnienia. Najpierw droga była całkowicie zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień. ([email protected] Fot. TK, Małopolska Alarmowo / p. Dawid)

Z ostatniej chwili: Groźny wypadek w Wielogłowach. Na krajowej 75 tworzą się korki
Kierowcy, na drodze krajowej 75 między Nowym Sączem a Czchowem musicie liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu. W Wielogłowach doszło do groźnego wypadku. W obu kierunkach tworzą się korki.


Dziękujemy za przesłanie błędu