Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
26/08/2023 - 18:45

Groźny wypadek w Gródku. Trzy poszkodowane osoby trafiły do szpitalu. Utrudnienia na DK 28

W Gródku, niewielkiej miejscowości w gminie Grybów doszło po południu do poważnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Trzy poszkodowane osoby, w tym dwie ciężko trafiły do szpitala. Droga krajowa nr 28 była przez pewien czas zablokowana. Teraz w miejscu, gdzie doszło do wypadku ruch odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło około godz. 16 na drodze krajowej nr 28. W Gródku samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Na miejsce wypadku natychmiast wyjechały służby ratownicze: straż pożarna, policja i karetki pogotowia.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Volksawgen, z nieustalonych na razie przyczyn zjechał na przeciwny pas i tam  zderzył się z motocyklem, którym podróżowały dwie osoby – powiedziała „Sądeczaninowi” mł. asp. Anna Zbroja–Zagórska z biura prasowego małopolskiej policji. Motocyklem oprócz kierowcy jechała pasażerka. Oboje z poważnymi obrażeniami zostali zabrani do szpitala. Autem podróżowali 18 – letni kierowca i 17 – letni pasażer. Kierowca był trzeźwy.

Oprócz osób, które jechały jednośladem do szpitala trafił także pasażer, jadący w samochodzie.

Przez pewien czas droga krajowa nr 28 była zablokowana w obu kierunkach.

Na miejscu tego groźnego wypadku pracują jeszcze policjanci. Ruch pojazdów odbywa się tam wahadłowo.

([email protected], fot. RG – zdjęcie ilustracyjne.), © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu