Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
24/03/2023 - 16:30

Horror w gminie Chełmiec. Policjanci szukali zakrwawionego mężczyzny

Próbował targnąć się na własne życie. Był tak zdesperowany, że pociął własne ciało ostrym narzędziem, a potem uciekł do lasu. Policjanci przez wiele godzin szukali rannego desperata.

Dzisiaj przed południem na terenie gminy Chełmiec, a dokładnie w miejscowości Januszowa, rozegrały się dramatyczne sceny, o których poinformowali nas nasi czytelnicy. Z ich relacji wynika, że młody mężczyzna próbował targnąć się na własne życie. Był tak zdesperowany, że pociął swoje ciało ostrym narzędziem, a potem uciekł do lasu. Jego bliscy, z obawy o jego życie, o całym zdarzeniu niezwłocznie poinformowali policję. Znaczna ilość funkcjonariuszy natychmiast udała się na miejsce w poszukiwaniu rannego desperata. 

- Poszukiwania były prowadzone w kilku miejscowościach, ponieważ zdesperowany mężczyzna przemieszczał się. Przez Librantową co chwilę przejeżdżały oznakowane i nieoznakowane radiowozy policyjne - poinformowali naszą redakcję mieszkańcy gminy Chełmiec. 

Zobacz też Dostał ataku padaczki, a ludzie myśleli, że jest pijany. Nikt nie pomógł 

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z rzeczniczką sądeckiej policji, aby potwierdzić doniesienia naszych Czytelników. Niestety, niewiele udało nam się dowiedzieć.

- Dzisiaj na terenie gminy Chełmiec policjanci prowadzili poszukiwania za osoba zaginioną, które zakończyły się odnalezieniem mężczyzny. Z uwagi na dobro rodziny nie udzielamy więcej informacji - odpowiada krótko kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. ([email protected] Fot. Ilustracyjna JM)Dziękujemy za przesłanie błędu