Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
15/07/2014 - 11:37

Idzie nowe.Tomasz Studniarz chce być radnym Krynicy

Kryniczanin, były prezes fundacji Małopolskie Serce, znany z organizacji wielu imprez charytatywnych chce w listopadowych wyborach ubiegać się o miejsce w Radzie Miejskiej Krynicy-Zdroju. – Znam problemy młodych ludzi w naszym mieście, ale i też wiem że młodzi ludzie mogą to miasto odświeżyć i nadać mu świeżości z poszanowaniem ludzi starszych – zaznacza Tomasz Studniarz.
Kryniczanin z ulicy Wspólnej, założyciel portalu Krynica.info, społecznik, były prezes fundacji Małopolskie Serce i organizator wielu imprez charytatywnych na terenie Krynicy- Zdroju postanowił kandydować na radnego miasta ze swojego okręgu wyborczego w jesiennych wyborach samorządowych.

Pora aby młodzi ludzie też zaczęli decydować o mieście i podejmować ważne decyzje dla miasta. Pora na odświeżenie i odmłodzenie rady miasta w Krynicy Zdrój nie tylko osobowo, ale i nadać nowe pomysły i rozwiązania. Jako młody człowiek znam problemy młodych ludzi w naszym mieście, ale i też wiem że młodzi ludzie mogą to miasto odświeżyć i nadać mu świeżości z poszanowaniem ludzi starszych i realizacją i ich potrzeb. Takie połączenie tradycji z nowoczesnością w naszym przepięknym uzdrowisku. Stąd decyzja o kandydowaniu na radnego w nadchodzących wyborach – mówi Tomasz Studniarz.

Obecnie najmłodszymi radnymi w Krynicy-Zdroju są Dawid Sobiesiak i Grzegorz Szela. 29-letni Tomasz Studniarz zamierza wystartować z własnego komitetu wyborczego.

(JB)
Fot. BK – na zdjęciu Tomasz Studniarz odbierający gratulacje od wiceburmistrza Tomasza Wołowca za nominację do tytułu Człowiek Wielkiego Serca 2012Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)