Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
19/11/2023 - 15:55

Igły, zużyte strzykawki, a tamtędy chodzą ludzie [ZDJĘCIA]

Zużyte strzykawki z igłami, puste opakowania po różnych lekach, butelki po alkoholu. Nie radzimy się tam zapuszczać. To nie żadne peryferie Nowego Sącza, ale jego centrum. Może nie to ścisłe – starówka, ale rejon małego Dworca Przesiadkowego MPK przy ul. Bulwar Narwiku.

Na to niebezpieczne miejsce natknął się podczas dzisiejszego, dopołudniowego spaceru nasz stały czytelnik – pan Norbert. To wysypisko śmieci – porzuconych blistrów po tabletkach, zużytych strzykawek, igieł znajduje się z boku dworca.

Nieopodal niedawno oddanego do użytku dworca jest działający od czerwca tego roku szpitalny parking, a za nim jest lądowisko dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Butelki po alkoholu, opakowania po lekach w hurtowych ilościach i te zużyte strzykawki, zapewne po narkomanach. Myślę, że szczególnie niebezpieczne. Potrzeba, by ktoś się tam przewrócił – sygnalizuje problem pan Norbert.

Jak się okazuje mieszkańcy skracają sobie tam drogę idąc wałem do mostu na ulicy Krańcowej.

- Jest nowy dworzec autobusowy, jest parking, lądowisko dla helikopterów, nowy basen nad Kamienicą, a tutaj ten s…, który chyba nigdy stąd nie zniknie. Ktoś powinien się tym problemem zająć – uważa nasz czytelnik. - Chodzą tam ludzie, biegają psy.

Miejsce to polecamy uwadze służb, odpowiadających za czystość miejskich terenów.

([email protected], fot. czytelnik – pan Norbert – dziękujemy) © Materiał chroniony prawem autorskim.

Igły, zużyte strzykawki, a tamtędy chodzą ludzie [ZDJĘCIA]
Zużyte strzykawki z igłami, puste opakowania po różnych lekach, butelki po alkoholu. Nie radzimy się tam zapuszczać. To nie żadne peryferie Nowego Sącza, ale jego centrum. Może nie to ścisłe – starówka, ale rejon małego Dworca Przesiadkowego MPK przy ul. Bulwar Narwiku.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu