Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
11/01/2015 - 14:18

Jak gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Muszynie

Wśród tych, którzy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy nie zabrakło także Muszyny. Mieszkańcy i przyjezdni goście kwestują na rzecz tych najmłodszych i tych najstarszych.
W Muszynie można nie tylko wrzucać pieniądze do puszek. Można także zostać potencjalnym dawcą szpiku kostnego.

- Rejestracja potencjalnych dawców rozpoczęła sie o godzinie 12tej i potrwa do 18-tej przy muszyńskim lodowisku, przy Al. Zdrojowej. Na miejscu będzie można rozwiać swoje wszelkie obawy i mity dotyczące bycia dawcą szpiku kostnego. Z pewnością ułatwi to rozmowa z mieszkanką Muszyny, która już pomogła swojemu bliźniakowi genetycznemu. W wydarzenie włączy się również Katarzyna Krzeszowska - Miss Polski 2012 roku
 - mów Arkadiusz Cycoń z muszyńskiego magistratu.

Razem z Wielką Orkiestrą grają dziś w Muszynie organizatorzy różnych imprez. O godzinie 15.00 i 16.15 będzie można podziwiać pokaz jazdy figurowej na lodzie w wykonaniu dzieci i młodzieży prowadzonej pod czujnym okiem Doroty Piękoś - Dwukrotnej Mistrzyni Polski i zdobywczyni Pucharu Europy. Tradycyjnie jak co roku dochody z ostatniej ślizgawki -start godz. 19.00- zostaną w całości przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dla amatorów dobrej kuchni i gadżeciarzy również przewidziano specjalne atrakcje. Nie lada gratką będzie kiermasz słodkich wypieków i licytacja gadżetów WOŚP zorganizowany w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Muszynie ul. Rynek 13 (wejście od ul. Rolanda). od 17.00 do 19.00 Ne zabraknie programu artystycznego przygotowanego prze Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie.

(m)
 


Dziękujemy za przesłanie błędu