Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 lipca. Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa
17/09/2019 - 11:00

Jakub z Krużlowej zszedł z wybiegu Top Model. Koniec z show w telewizji

Choć na castingu do programu Top Model uśmiechem oczarował samą Joannę Krupę, to jednak szybko zakończył swoją przygodę z telewizyjnym show. Jakub Wrona z Krużlowej Niżnejj na razie musi pożegnać się z marzeniami o pracy na wybiegu.

Na castingu jurorom talent show Top Model Jakub Wrona, tegoroczny absolwent drugiego ogólniaka z Krużlowej Niżnej, spodobał się od pierwszego wejrzenia. Był pewny siebie i był przekonany o swoim osobistym uroku.  Uśmiechem oczarował samą Joannę Krupę, a jurorów zadziwił swoimi wyznaniami o tym, że podrywa... piętnaście dziewczyn na tydzień. 

Czytaj też Chłopak z Krużlowej w telewizyjnym show Top Model szokował jurorów. Dał czadu!

To wystarczyło, żeby dostać się do programu. Ale kolejny odcinek to już była walka o przetrwanie, osiem i drużyn i zacięta rywalizacja o awans do kolejnego etapu Top Model. Ci, którzy pomyślnie przeszli casting, musieli zmierzyć się z pierwszą w swoim życiu sesją zdjęciową.

To było poważne wyzwanie dla adeptów modelingu. Nie wszyscy sprawdzili się przed obiektywem jurora Marcina Tyszki, specjalizującego się w fotografii mody. Jakub, razem z grupą uczestników programów pod wodzą Joanny Krupy, znalazł się w grupie, która na potrzeby sesji miała zainscenizować koncert. Z tej próby nasz faworyt wyszedł zwycięsko.

Czytaj też Chylińska zdumiona. Nasi rządzą w TVN. Sądeczanie poszli jak burza w Mam Talent

A potem ruszyły przygotowania do najprawdziwszego pokazu na wybiegu.  Do ostatniej chwili uczestnicy, którzy nie wiedzieli, kto z nich będzie mógł podjąć to wyzwanie, a potem wprowadzić się do domu Top Model, w którym będzie się toczyć dalsza rywalizacja. W tym gronie niestety zabrakło Jakuba.

W pierwszym odcinku show nie krył, że jest pewny siebie.

Takim trzeba być w życiu, więcej się osiągnie – mówił Wrona.

Czy nadal marzy mu się kariera modela? To pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi. Według relacji jego znajomych, ma studiować Inżynierię biomedyczną na Politechnice Krakowskiej.  Czy jeszcze o Jakubie usłyszymy?

[email protected]  Fot. Print Screen TVNDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)