Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
22/03/2023 - 19:50

Jest czas pracy, ale jest też czas relaksu na łonie natury

Przynależność do Stowarzyszenia Kasa Wzajemnej Pomocy daje nie tylko możliwość regularnego korzystania z nieoprocentowanych pożyczek, udziału w corocznych, podsumowujących walnych zgromadzeniach członków Stowarzyszenia, ale też daje możliwość uczestniczenia w plenerowych imprezach integracyjnych, organizowanych w terenie. Z pewnością i w tym roku takie są już planowane.

Warto podkreślić fakt, że zarządy poszczególnych KWP działają na rzecz swojej społeczności zupełnie bezinteresownie. Dlatego przynajmniej raz w roku, by wszystkich ich uhonorować organizowane są w poszczególnych gminach, na terenie których działają KWP, plenerowe imprezy integracyjne. Członkowie Stowarzyszenia KWP spotykają się na nich bardzo chętnie. Jest to okazja do rozmów w szerszym gronie. Niewykluczone, że o tym będzie mowa również w sobotę (25 marca) podczas XXVI walnego zgromadzenia członków Stowarzyszenia Kasa Wzajemnej Pomocy, które odbędzie się w domu weselnym "Casablanka" w Niskowej.

Przypomnijmy zjazd rozpoczyna się o godz. 12.

Takie spotkania były organizowane między innymi w gminach: Rytro w Dolinie Popradu, w Piątkowej i Marcinkowicach w gminie Chełmiec, w Muszynie, Krynicy – Zdroju, w ale też w gminie Łososina Dolna, a poza Sądecczyzną - w gminach: Mszana Dolna – w powiecie limanowskim, Uście Gorlickie i Łużna - w powiecie gorlickim (tam działa jedno z najprężniejszych kół).Dziękujemy za przesłanie błędu