Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
26/09/2020 - 15:25

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub. Kim jest mąż naszej mistrzyni?

Justyna Kowalczyk, utalentowana polska biegaczka narciarska z Kasiny Wielkiej, wyszła za mąż. Kim jest Kacper Tekieli, jej mąż? Oto kilka najważniejszych informacji o partnerze Justyny.

Justyna Kowalczyk i Tomasz Tekieli, fot. Instagram: nartowa.pani

Justyna Kowalczyk, biegaczka narciarska z Kasiny Wielkiej, pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim kolejnym sukcesem. Tym razem nie był to kolejny Puchar Świata czy medal olimpijski. - Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora - napisała Kowalczyk i pochwaliła się nowym nazwiskiem - Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Polska gwiazda sportów narciarskich nie miała wcześniej szczęścia w miłości. Zmagała się z depresją, a w dodatku nękał ją psychofan.
Czytaj więcej: Ciemna strona sławy Justyny Kowalczyk. Czekał na nią z nożem w Kasinie Wielkiej

W październiku poprzedniego roku Kowalczyk pochwaliła się swoją nową miłością - Kacprem Tekieli. Pojawili się publicznie razem na uroczystej gali z okazji stulecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Teatrze Wielkim w Warszawie. Para zaplanowała ślub na maj, jednak ze względu na pandemię zmienili termin uroczystości.

Para wzięła ślub w Gdańsku, skąd pochodzi wybranek Kowalczyk. Biegaczka narciarska poinformowała o tym fanów już po fakcie.

Kim jest Kacper Tekieli, mąż Justyny Kowalczyk?
Mężczyzna jest rok młodszy od Kowalczyk, ma 36 lat. Tekieli to wspinacz i instruktor górskiej wspinaczki sportowej. Specjalizuje się w szybkiej wspinaczce. W 2010 roku w pięć godzin zdobył szczyt Elbrusu na Kaukazie (ponad 5 tys. m. n. p. m.). Para razem dużo czasu spędza, wspinając się po górach. (PS) Fot. Instagram: nartowa.paniDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)