Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 22 września. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
30/05/2019 - 17:30

Już w ten weekend festyn rodzinny parafii Ducha Świętego. Znowu będzie super!

Konkursy, zabawy, występy artystyczne i nawet mini festiwal biegowy… takie atrakcje czekają na tych wszystkich, którzy przyjdą w niedzielę 2 czerwca na doroczny Rodzinny Festyn Parafialny organizowany w Nowym Sączu przez parafię pod wezwaniem Ducha Świętego.

W ubiegłym roku było super, wspominają sądeczanie, którzy szykują się do udziału w organizowanym po raz dwudziesty festynie rodzinnym. To już w niedzielę 2 czerwca.

- Zapraszamy do Jezuickiego Centrum Edukacji przy ul. Piotra Skargi 10.  Zabawa potrwa od godziny jedenastej do dziewiętnastej. Nikt nie będzie się nudził - zapewniają organizatorzy z parafialnego oddziału Caritas.

W programie występy takich zespołów jak Mała Helenka, Promyczki Dobra, Małe Sądeczoki, oraz Iskierki. Swoje umiejętności zaprezentują laureaci Sądeckich Młodych Talentów oraz Kapela Kruca Banda. Ponadto przewidziane są liczne gry i konkursy rodzinne, loteria fantowa, mini Festiwal Biegowy dla dzieci pod czujnym okiem Rysia Berdysia i prezentacja jazdy na motorach organizowana przez motosacz.pl.

Na festynie będą także strzelnica LOK, pokaz ratownictwa medycznego, okazje do zrobienia dziecku zdjęcia w wozie strażackim i policyjnym oraz wiele innych atrakcji. Dziecięce buzie będą malowane na wzór postaci bajkowych, a podniebienia mogą ucieszyć liczne smakołyki: ciasta, frytki, bigos, lody z Firmy KORAL, a nawet  wyroby z dzika.

Koniec zwieńczy losowanie nagród głównych w postaci roweru górskiego i ...niespodzianki. Dochód z festynu przeznaczony będzie na cele charytatywne. (bm) fot. archiwum


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe