Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
20/04/2019 - 13:50

Karambol na autostradzie A4. Cztery osoby, w tym dzieci zostały ranne

Na autostradzie A4 zderzyło się siedem samochodów. Aż cztery osoby, w tym troje dzieci trafiło do szpitala. Na drodze są utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj na autostradzie A4 na odcinku między Brzeskiem a Tarnowem doszło do karambolu. W miejscowości Wokowice w powiecie brzeskim zderzyło się aż siedem samochodów. Jeden pas jezdni jest zablokowany. Bardzo szybko utworzył się kilkukilometrowy korek.

Zobacz też O włos od tragedii. Pieszy wszedł wprost pod koła motocykla [WIDEO]

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Aż cztery osoby, w tym troje dzieci zostały ranne. Karetki pogotowia przetransportowały poszkodowanych do szpitala na badania. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża. Policjanci wytyczyli objazdy. Funkcjonariusze ustalają, jak doszło do tej kraksy. Nie wiadomo, jak długo jeszcze potrwają utrudnienia w ruchu na autostradzie.

Od piątku 19 kwietnia policjanci w całej Polsce prowadzą akcję pod nazwą „Wielkanoc 2019”. Potrwa ona do poniedziałku 22 kwietnia. Akcja ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym oraz ograniczenie zdarzeń. Na drogach spotkamy większą ilość policjantów niż zwykle.

- Żeby bezpiecznie dojechać do celu pamiętajmy o zachowaniu kilku podstawowych zasad. Za kierownicę wsiadajmy trzeźwi i wypoczęci, unikajmy pośpiechu, a przede wszystkim przestrzegajmy przepisów i stosujmy się do znaków drogowych – apelują policjanci.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu