Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
04/01/2024 - 15:15

Karambol pod Nowym Sączem. Droga zablokowana, trwa akcja ratunkowa

Na obwodnicy Chełmca w Podrzeczu, tuż obok sklepu Mrówka, zderzyły się aż cztery samochody. Jeden pojazd znajduje się na dachu. W tej chwili trwa akcja ratunkowa. Droga jest nieprzejezdna.


O godzinie piętnastej na obwodnicy Chełmca w Podrzeczu doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Na wysokości sklepu Mrówka zderzyły się cztery samochody osobowe. Z relacji naszych czytelników wynika, że jeden pojazd znajduje się na dachu. Uszkodzone auta całkowicie blokują przejazd. Na miejscu są straże pożarne, pogotowie ratunkowe i policja. 

- Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości. W tej chwili jest badana przez załogę pogotowia ratunkowego - powiedział nam Marian Marszałek z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. 

Zobacz też Dramatyczny wypadek na leśnej drodze. Policja ujawnia nowe fakty [FILM, ZDJĘCIA]

Kierowcy muszą liczyć się w tym miejscu z utrudnieniami. Droga jest całkowicie zablokowana. Strażacy kierują na objazd, który wiedze przez parking przy sklepie Mrówka. Jak na razie jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o przyczynach tego wypadku. Policjanci ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. ([email protected] Fot. Małopolska Alarmowo - Mateusz)Dziękujemy za przesłanie błędu