Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 sierpnia. Imieniny: Gustawa, Kariny, Stefana
26/03/2018 - 16:00

Katarzyna Zielińska odważnie pokazała swoje zbędne kilogramy

Plaża, bikini i pełne kształty. Takie zdjęcie zamieściła na Istagramie Katarzyna Zielińska. Czyżby pochodzącej ze Starego Sącza aktorce znowu przybyło kilogramów?

Kilka lat temu Zielińska wykazała się prawdziwą determinacją w odchudzaniu. Z kobiety pełnych kształtów zamieniła się w kruszynkę. Taka moda. Gwiazdy zrzucają kilogramy na potęgę.

Czytaj też Zielińska nie wstydzi się nagiego biustu. "Wietrzy cyce" na Facebooku

Znana z dystansu do samej siebie aktorka postanowiła przypomnieć swoim fanom jak dziesięć lat temu wyglądała ze swoimi krągłościami. Na Istagramie zamieściła zdjęcie, które jak pisze, zrobił jej znienacka jakiś paparazzo.

Internauci z miejsca ruszyli do komentowania foty, a niektórzy uznali, że Zielińskiej znowu się „przytyło”, co spotkało się… z ogólną aprobatą. Ucieszyłam się widząc to zdjęcie i pomyślałam, że w końcu do świata wchodzi jakaś normalność i to, co ludzkie i naturalne znowu wraca a potem, czytając opis pod zdjęciem kopara mi opadła i poczułam się trochę zawiedziona, że jednak nie - pisze internautka. Bardzo ładnie Pani wyglądała w tym stroju pomimo tych 10 kg nadwagi, które wcale aż tak nie rzucają się w oczy - zauważa z sympatią ktoś inny.

Internauci z miejsca ruszyli do komentowania foty, a niektórzy uznali, że  Zielińskiej znowu się „przytyło”, co spotkało się… z ogólną aprobatą.

Ucieszyłam się widząc to zdjęcie i pomyślałam, że w końcu do świata wchodzi jakaś normalność i to, co ludzkie i naturalne znowu wraca a potem, czytając opis pod zdjęciem kopara mi opadła i poczułam się trochę zawiedziona, że jednak nie - pisze internautka.  

czytaj też Co się przydarzyło Katarzynie Zielińskej? Wygląda strasznie!

Bardzo ładnie Pani wyglądała w tym stroju pomimo tych 10 kg nadwagi, które wcale aż tak nie rzucają się w oczy - zauważa z sympatią ktoś inny.

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot. archiwum InstagramDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021