Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
16/12/2017 - 18:35

Katarzyna Zielińska urodziła drugiego syna! Aktorka ze Starego Sącza czuje się superbohaterką!

Katarzyna Zielińska jest żoną Wojciecha Domańskiego spokrewnionego z radnym naszego województwa i byłym posłem Stanisławem Pasoniem. Jej pierwszy syn, Henryk urodził się jej w styczniu 2015, o kolejnej ciąży aktorki fani dowiedzieli się w lipcu tego roku gdy okazało się, że po 10 latach aktorka rezygnuje z grania w serialu „Barwy Szczęścia”.

Zobacz też: Katarzyna Zielińska o Nowym Sączu: Jagiellońska zawsze mi się kojarzyła z supermodnymi zakupami [FILM]

Jeszcze 11 listopada aktorka opublikowała na Facebooku fotos z filmu "Listy do M 3", który opatrzyła komentarzem: w oczekiwaniu na Kazika. Na początku grudnia śmiała się, że jest matką, superbohaterką i że tak własnie nazywa ją syn. Przy czym mocno podkreślała, że korzysta z Banku Komórek Macierzystych. 

- Bycie Matką polega na odkrywaniu siły, o której nie miałaś pojęcia. To moja największa życiowa rola. Jestem gotowa na wszystko. Dla swoich dzieci zrobię wszystko. Chcę je chronić i wspierać. Moim marzeniem jest, żeby były zdrowe, uśmiechnięte i żeby miały siłę zdobywać ten piękny świat.- napisała wtedy.

Dziś 16 grudnia, o swoim szczęściem i informacjami o przyjściu na świat kolejnego dziecka aktorka podzieliła się na również na Facebooku i natychmiast internauci zasypali ją okolicznościowymi gratulacjami i życzeniami. 

My też gratulujemy! 

ES [email protected] Fot.: FacebookDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)