Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
10/02/2017 - 12:45

Kilkaset dzieci bawiło się na balu karnawałowym [zdjęcia]

Ośmioletnia Emilia Lorek i niespełna trzyleci Konrad Cisowki zostali wybranymi przez prezydenta Ryszarda Nowaka królową i królem XVII Integracyjnego Balu "Radość wasza - radość nasza", zorganizowanego przez Stowarzyszenie "Beskidzkie Więzi" na czele z Arturem Czerneckim.

W hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej dzieci bawiły się i tańczyły przy muzyce zespołu Straży Granicznej z solistami: Natalia Zabrzeską i Wacławem Wacławiakiem.   

Nie zabrakło zabaw i konkursów z nagrodami, a wszyscy mali tancerze otrzymali lody ufundowane przez firmę Koral. Atrakcją dla najmłodszych było także strzelanie z pistoletu pod czujnym okiem pograniczników i zdejmowanie odcisków linii papilarnych przez policjantów.

Prezydent Nowak odebrał z rąk Artura Czerneckiego podziękowania za objęcie patronatem honorowym imprezy dla najmłodszych mieszkańców miasta. Patronat nad wydarzeniem sprawował także starosta nowosądecki Marek Pławiak, który również wybrał własnych królową i króla balu, natomiast sponsorzy balu i media wybrałli Miss Baby.

- Wszystko pięknie się udało, dzieci wspaniale się bawiły i integrowały, dziękuję licznym sponsorom i patronom naszego balu - mówi Artur Czernecki, prezes Stowarzyszenia "Beskidzie Więzi", a także prężny przewodniczący zarządu osiedla Falkowa..
(s), fot. nowysacz.pl

Bal charytatywny dla dzieci


Dziękujemy za przesłanie błędu