Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
22/02/2024 - 15:50

Kolejne drogowe utrudnienia! Jadąc w tamtą stronę, szykuj się na ogromne korki… [ZDJĘCIA]

W Nowym Sączu rozpoczęły się kolejne prace drogowe – tym razem chodzi o budowę sygnalizacji świetlnej. Ulice są zakorkowane, a niezadowoleni kierowcy narzekają. W których miejscach przejazd znów jest utrudniony?

Problem korków na sądeckich drogach nie dziwi już chyba nikogo. Tym razem sprawa dotyczy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej, Piramowicza oraz Zielonej. Rozpoczęły się tam prace związane z budową nowej sygnalizacji świetlnej. Część drogi zajmowana przez robotników jest wyłączona z użytkowania.

Jadąc w tamtą stronę koniecznie należy uzbroić się cierpliwość. Na czas przeprowadzanej modernizacji rozpoczęło się kierowanie ruchem drogowym, które zupełnie nie zdaje egzaminu. Kierowcy stoją ze wszystkich stron skrzyżowania, bo czas przepuszczania kolejnych ulic nie jest równomierny. Tworzą się gigantyczne korki i rośnie niezadowolenie kierowców.

Nieumiejętne kierowanie ruchem drogowym blokuje okoliczne ulice i zakłóca sprawny przejazd. Samochód za samochodem – to widok, który aktualnie towarzyszy temu skrzyżowaniu.

(JP, fot: JP) © Materiał chroniony prawem autorskim.

Kolejne drogowe utrudnienia! Jadąc w tamtą stronę, szykuj się na ogromne korki…
W Nowym Sączu rozpoczęto kolejne prace drogowe – tym razem chodzi o budowę sygnalizacji świetlnej. W których miejscach przejazd znów jest utrudniony?


Dziękujemy za przesłanie błędu