Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
26/02/2012 - 09:56

Kolejny sukces! Wyższa Szkoła Biznesu najlepszą uczelnią w kraju

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University ponownie zbiera laury. Tym razem sądecka uczelnia zwyciężyła w plebiscycie zorganizowanym przez portal ilezadyplom.pl.

Nie Uniwersytet Warszawski czy Jagielloński, ale właśnie sądecka WSB-NLU zdobyła pierwsze  miejsce w Rankingu Uczelni 2012. Portal ilezadyplom.pl przeprowadził ankiety wśród 15 600 absolwentów stu największych prywatnych i publicznych uczelni z całej Polski. WSB okazała się najlepszą z nich - 89 proc. studentów, którzy ją ukończyli, było zadowolonych z przebiegu nauki oraz możliwości pracy, jakie potem się przed nimi otworzyły. Uczelnia założona przez Krzysztofa Pawłowskiego okazała się także najlepszą szkołą z kierunkami ekonomicznymi i administracyjnymi - 100 proc. absolwentów tych specjalności jest zadowolonych ze studiów.

To wyróżnienie jest szczególne ponieważ wygraliśmy to, co jest najcenniejsze, czyli uznanie klienta - naszych studentów. Jesteśmy niezwykle zaskoczeni, nawet nie wiem do kogo dotarły te ankiety. Sukces cieszy tym bardziej, że studenci, kończący WSB w latach 2010 czy 2011, to absolwenci, których nauka przypadła na czasy kłopotów z jakimi zmagała się uczelnia. Potrafiliśmy ich ochronić przed tym, co było trudne dla nas. Tym bardziej jest to niesamowity sukces. Po prostu jesteśmy najlepsi- stwierdza Krzysztof Pawłowski.

Badanie wśród absolwentów rozpoczęto jeszcze w 2011 roku. Mają one za zadanie przedstawić, która uczelnia najlepiej przygotowuje swoich studentów do wejścia na rynek pracy.

(MG)

Fot. archiwumDziękujemy za przesłanie błędu