Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
04/09/2017 - 08:25

Komendant sądeckiej policji spotkał się z samorządowcami

W spotkaniu z młodszym inspektorem Jarosławem Tokarczykiem uczestniczyli Piotr Krok, wójt gminy Grybów, Leszek Skowron z gminy Korzenna oraz Paweł Fyda, burmistrz Grybowa. Samorządowcy podziękowali komendantowi za dobrą współpracę oraz codzienną służbę sądeckich policjantów, którzy troszczą się o bezpieczeństwo mieszkańców regionu.

Okazją do spotkania w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej było tegoroczne Święto Policji. Samorządowcy podziękowali Komendantowi Miejskiemu Policji oraz Komendantowi Komisariatu Policji w Grybowie, za wzorową współpracę i podejmowanie wielu inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Na ręce mł. insp. Jarosława Tokarczyka oraz podinsp. Dariusza Kotali przekazali podziękowania i wyrazy uznania dla funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Grybowie i Posterunku Policji w Korzennej za ich dobrą służbę, profesjonalizm i oddanie ludziom - zakomunikowała asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Podczas spotkania, wójtowie Piotr Krok i Leszek Skowron oraz burmistrz Paweł Fyda, wręczyli nagrody policjantom z Komisariatu Policji w Grybowie, którzy wyróżniają się w codziennej służbie. 

- Komendant Miejski Policji podziękował samorządowcom za ich przychylność, owocną współpracę oraz finansowe wsparcie w zakresie zakupu samochodu służbowego. W trakcie spotkania omówiono i krótko podsumowano działania „Bezpieczne Wakacje 2017”, podejmowane przez policjantów na terenie gmin i miasta, które są obsługiwane przez Komisariat Policji w Grybowie - podsumowała przedstawicielka Komendy Miejskiej Policji. 

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. KMP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu