Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
12/05/2012 - 08:15

Komitet Ochrony Praw Dziecka wyróżnił sądeckie wydawnictwo

Gra planszowa wydawnictwa Hobbity.eu została po raz kolejny wyróżniona w konkursie „Świat przyjazny dziecku.” Wśród jurorów znalazła się między innymi telewizyjna super niania Dorota Zawadzka i aktor Artur Barciś.
- Gra planszowa "Szalony wyścig polnych myszek" wydawnictwa Hobbity.eu została wyróżniona w konkursie „Świat przyjazny dziecku” w kategorii zabawki dla sieci w wieku 3 – 7 lat – informuje Marek Przepiórka z wydawnictwa Hobbity.eu.
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz dziesiąty rozstrzygnął konkurs, którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów: zabawek, książek, multimediów oraz miejsc przyjaznych dzieciom. W X edycji konkursu udział wzięło 41 firm, które zgłosiły 85 produktów, miejsc i stron internetowych W obradach jury konkursu wzięli udział m.in.: aktor Artur Barciś, superniania Dorota Zawadzka, reżyserka Magdalena Łazarkiewicz oraz zespół psychologów, pedagogów i artystów plastyków.
To kolejne już wyróżnienie przyznane przez Komitet Ochrony Praw Dziecka dla sądeckiego wydawnictwa. W ubiegłym roku nagrodzono grę planszową "Pewnego razu".
Wydawnictwo Hobbity.eu zajmuje się wydawaniem gier planszowych bez przemocy, których zadaniem jest rozbudzanie wyobraźni i wrażliwości dziecka. Stymulują sferę poznawczą i służą integracji przez zabawę, uczą kojarzenia i planowania, przestrzegania zasad, komunikowania się, współpracy. Gry wykorzystywane są jako pomoce dydaktyczne i terapeutyczne przez psychologów oraz nauczycieli.

ED
źródło: informacja prasowaDziękujemy za przesłanie błędu