Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
16/08/2018 - 16:50

Krynica: na centralnej drodze miasta kończą malowanie pasów

Główne prace modernizowanej od ubiegłego roku (z przerwami w okresie zimowym) DW 971, centralnej drodze Krynicy-Zdroju, przebiegającej przez niemal całe uzdrowisko ulicami: Zdrojowa i Kraszewskiego, zostały już właściwie zakończone. Asfalt wylano na całej jej długości, obecnie kończone jest malowanie oznakowań przejść dla pieszych oraz pasów ruchu. Gotowe są też dwa ronda.

Prace modernizacyjne DW 971 (ulice: Zdrojowa, Kraszewskiego) w Krynicy-Zdroju rozpoczęły się w maju ubiegłego roku i wykonywane były etapami. W ich  ramach powstały dwa ronda (na skrzyżowaniu ulic: Piłsudskiego, Zdrojowej i Pułaskiego oraz  ulic: Kraszewskiego i Czarny Potok), wyremontowane zostały chodniki wraz z krawężnikami.  Wymieniono  też oświetlenie uliczne, co  nadało zupełnie nowy  charakter temu ciągowi komunikacyjnemu.

W okresie modernizacji drogi obowiązuje zakaz wjazdu do uzdrowiska pojazdów powyżej 3,5 ton. Dla nich wyznaczono objazd przez Krzyżówkę,dwie  Mochnaczki: Wyżną i Niżną, Tylicz oraz Powroźnik. Zakaz nie obejmie autobusów i autokarów. 

(MKA). fot. aut.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe